KONST / Litografier / Färglitografi 16589113
nr 1658 9113
Sixten Haage
(1926-2021), Sverige
Signerad, numrerad 126/250, daterad - 82. Färglitografi. Bladets mått: 53x40 cm, yttermått inklusive ram: 73x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 november 2024
kl 20:08:17
16/11 23:24:10
Sixten Haage
Läs mer om Sixten Haage